AMD Ryzen Threadripper

22.04.2020
54
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
AMD Ryzen Threadripper
REKLAM ALANI

AMD, Ryzen Threadripper 1950X operasyoncusunun CES 2018 En İyi İnovasyon Mükâfatı‘nü kazandığını duyurdu

Bu prestijli programa katılan mahsuller, bağımsız bir grup endüstriyel tasarımcı, mühendis ve medya azası tarafından, 28 kategoride son teknoloji harcayıcı elektroniği mahsullerinin gizeme dışı tasarım ve mühendisliklerini şereflendirmek için oylanıyor.

Efora lüzum dinleyen geliştiriciler, profesyonel kullanıcılar, içerik üreticiler ve meraklılar için her şeyi yapabilen bir efor merkezi olarak üretilen, AMD’nin eforlu “Zen” çekirdek mimarisi üzerinde inşa edilen AMD Ryzen Threadripper 1950X harekâtçı, 16 çekirdek ve 32 iş parçacığı destekleyerek dünya sınıfı performans sunar. Bu yüksek performanslı harekâtçı, en zorlayıcı misyon ve iş yükleri için yüksek harekât eforu, hudutlandırılmamış potansiyel ve üstün performans sağlar.

YAZI ARASI REKLAM ALANI

Prestijli CES inovasyon Mükâfatları, harcayıcı teknolojileri işinde olanlar için küresel bir bir araya gelme alanı haline gelen ve 1976’dan bu yana mahsul tasarım ve mühendisliğinde galibiyetleri mükâfatlandıran CES 2018’in sahibi ve üretimcisi olan Consumer Technology Association CTA™ sponsorluğunda tertip edilmektedir.

AMD Ryzen Threadripper 1950X operasyoncusu, 9-12 Ocak 2018 tarihleri arasında Las Vegas, Nevada’da tertip edilecek olan CES 2018’de gösteriliyor olacak. En İyi İnovasyon mükâfatı alanlar, aynı zamanda 9 Kasım’da New York City’deki Metropolitan Pavilion’da tertip edilen CES Unveiled New York faalliğinde de gösterildi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.