Perşembe, Haziran 13, 2024
No menu items!
Google search engine
Ana SayfaBilgisayarASUS, Mini PC PN ve PB Serileri

ASUS, Mini PC PN ve PB Serileri

En yeni Intel Celeron, Pentium veya Core operasyoncu alternatiflerine ek olarak süratli DDR4 hafızalar her cins kullanım veya bütçeye uygun yüksek performans sağlıyor.

ASUS, Mini PC PN Serisi ve Mini PC PB Serisi modellerini duyurdu. Elastiklik, genişleme ihtimali ve performans sunmak için planlanmış ultra kompakt mini PC’lerden alana gelen tamamen yeni bu iki seri, büro, perakende, dijital tabela ve eğitim uygulamaları için geniş alternatifler sağlıyor. 2018 Red Dot Tasarım Mükâfatı sahibi olan bu yeni mini PC’ler kullanıcı odaklı kapsamlı özellikleri alaka çekici ve alandan tasarruf sağlayan bir tasarımla sunuyor.

ASUS Mini PC PN ve PB Serileri en yeni Intel® Celeron®, Pentium® veya Core™ operasyoncu alternatifleriyle geliyor. DDR3 1600 MHz hafızalardan 1,5 kat daha süratli ve enerji açısından %20 daha faydalı olan süratli DDR4 2400 MHz hafızalar sayesinde bu mini PC’ler her cins kullanım senaryosuna veya bütçeye uygun akıcı ve yüksek performans sergiliyor.

ASUS Mini PC PN ve PB Serileri değişik etraflarda 7/24 emin bir biçimde çalışabilmeleri için ASUS mühendisleri tarafından kapsamlı testlerden geçirildi. Böylece kullanıcılar mahsullerin uzun müddet süresince emin bir biçimde çalışacağından emin olabiliyor. Mahsuller ayrıca ASUS Müessesesel Kararlılık Modeli CSM programından da faydalanıyor. Bu program ile kullanıcılar ASUS Hakimiyet Merkezi BT idare yazılımlarına, gelişmiş satış sonrası yardıma, kararlı bir yol haritasına ve uzatılmış tedarik veya malzeme tedariği mevzusunda evhamları ortadan kaldıran 36 aylık tedarik olanağına kavuşuyor.

 

ASUS Mini PC PN Serisi

ASUS Mini PC PN60 ve Mini PC PN40 modelleri, bir adet M.2 SSD ve bir adet 2,5 inç HDD veya SSD yerleştirilebilen çift depolama tasarımına sahip. Böylece kullanıcılar kendi gereksinimlerine göre en uygun depolama kapasitesi ve sürat balansını kurabiliyor. Kaydırmalı adaleye sayesinde bir tornavida kullanarak sadece iki isminde depolama makineyi ve hafıza metamorfozu yapılabiliyor.

Yalnızca 0,62 litre hacimli ASUS Mini PC PN40 ve PN60 her cins etrafa basitçe geçim sağlayan ultra kompakt tasarıma sahip. VESA kurulum ihtimali ile monitörlerin arda da takılabilen modeller, gözden uzak durarak daha fazla alandan tasarruf edilmesini sağlayabiliyor.

 

ASUS Mini PC PB Serisi

ASUS Mini PC PB60 ve Mini PC PB40, birden çok yüksek süratli USB 3.1 makineyi, DisplayPort ve HDMI girişleri üzerinden ekranlar ve VGA veya COM girişleri ile daha önceki aygıtları bağlamak için kapsamlı bir giriş çıkış alternatifi sunuyor. Sonradan ilave edilebilen bir optik sürücü modülü de bulunuyor. Ayrıca daha sonra, kullanıcılara istedikleri işlevleri ekleme elastikliği sunacak yeni modüller de çıkarılacak.

ASUS Mini PC PB Serisinde fansız modeller de yer alıyor. Bunlar tamamen suskun bir biçimde çalışarak sağlık kurumu ve kütüphane gibi suskunluğun ehemmiyetli olduğu etraflar için müthiş birer alternatif sunuyor.

 

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Sosyal Medya Takipçiniz

Most Popular

Recent Comments

Araç çubuğuna atla