Perşembe, Haziran 13, 2024
No menu items!
Google search engine
Ana SayfaBilgisayarCall of Duty: Warzone, Şike Yaptığı Düşünülen Bireyleri Aynı Maçlara Koyacak

Call of Duty: Warzone, Şike Yaptığı Düşünülen Bireyleri Aynı Maçlara Koyacak

Call of Duty serisinin en hoşlanılan oyunlarından bir tanesi olan Warzone, çok yakında yeni bir aktüelleme alacak. Üretimci işletme Infinity Ward’un fotoğrafı Twitter hesabından söylenen bu haber oyuncuları rahatsız eden kusurları gidermeye destekçi olacak gibi görünüyor. Call of Duty: Çağdaş Warfare ve Call of Duty: Warzone için gelecek yeni içerikler, oyuncuların güvenliğine müteveccih içerikler olarak öne çıkıyor.

Söylenen bilgilere göre oyundaki çevrimiçi dolandırıcılıkları ve şikeleri bildirecek yeni aktüelleme sayesinde oyuncular bu bireylerden haberdar olacak; başka bir deyişle reel oyuncular, madrabazları bildirdiğinde madrabazın banlanıp banlanmayacağını söyleyen bir reyin içi bildirim alabilecek.

Reyin içi güvenlik artırılacak:

call of duty

Infinity Ward, reyin için ek özel güvenlik aktüellemeleri isminde bir kutu da oluşturmuş vaziyette. Aktarılana göre artık oyunu hakimiyet eden takımlar şikeleri oyundan uzak yakalayabilmek için çok daha fazla çalışacak ve daha fazla kaynağa sahip olacak. Warfare ve Warzone taraftarlarının reyin içi şikeler mevzubahisi olduğunda oldukça duyarlı olduğu ve işletmenin son zamanlarda dünya çapında hakikatleştirdiği 70 bin karakter kalıcı ban operasyonu da öğreniliyor.

Firma tarafından yapılan bu atağın ardından yalnızca bir ay içerisinde 50 milyon oyuncuya erişildiğinin de altını çizelim. Ayrıca konsol ve PC arasındaki çapraz platform dayanağının bilgisayar şikelerine neden olması sebebiyle işletme, reyin içinden ayarlanabilen çapraz reyin takviyesini kapatma yoluna gitmişti.

Kuşkulu oyuncular birbirleriyle eşleştirilecek:

call of duty

Yeni aktüellemeyle alakalı dikkat sürükleyen bir nokta da şike yaptığından kuşku edilen oyuncuların ceza olarak birbirleriyle aynı maçta gayret edecek olmaları. Başka Bir Deyişle reyin içerisinde kullanılan eşleşme sistemi tarafından hakimiyet edilip ortaya çıkarılan şikeli oyuncular birbirleriyle karşılaştırılarak cezalandırılmış olacak.

Yayınlanacak bu yeni güvenlik siyaseti; oyuncuları, banlanmaya neden olacak tüm kabahatlerle alakalı ayrıntılı olarak bilgilendirecek. Call of Duty için gelecek bu yenilikler için net tarih henüz bütün olarak söylenmese de aktüellemenin çok yakın bir zamanda olacağı düşünülüyor. Son adımın ardından Infinity Ward’un reyin tutkunlarını hoşnut edip edemeyeceğini hep beraber göreceğiz. Büyümeleri izleyip sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Sosyal Medya Takipçiniz

Most Popular

Recent Comments

Araç çubuğuna atla