Salı, Nisan 23, 2024
No menu items!
Google search engine
Ana SayfaOtomobil Hindistan'ın En Ucuz Elektrikli Bisikleti EcoDryft 130 Km Hıza Çıkabiliyor

 Hindistan’ın En Ucuz Elektrikli Bisikleti EcoDryft 130 Km Hıza Çıkabiliyor

Hindistan’ın en uygun fiyatlı elektrikli motosiklet markası Pure EV EcoDryft olarak adlandırdığı elektrikli motosiklet modelini tanıttı. Bu yeni model motosiklet Hindistan’ın Haydarabad kentindeki üretim tesisinde tasarlandı ve geliştirildi. Bu model tek şarjla 75 km/s azami hıza ve 130 km menzile sahip.

Elektrikli EcoDryft modeli motosikletin mavi, kırmızı, siyah ve gri olmak üzere dört farklı rengi mevcuttur. Piyasaya çıkış fiyatı dolar kuru olarak 1.230 $ olup ek vergilere bağlı olarak değişmektedir. PURE EV şirketi EcoDryft modeli ile Güney Asya’dan başlayarak diğer pazarlarda da yerini alacağını söylemektedir. Şirket, bayi ağını Hindistan genelinde genişletmekte olup, Orta Doğu ve Afrika’da da büyüme planları olduğunu söylemektedir.

Genel Özelliklerine bakılacak olursa,

EcoDryft 3kW elektrik motoruyla çalışan bir aktarma organına sahiptir. Ayrıca Bluetooth bağlantısına ve bir dijital gösterge grubuna sahiptir. PURE EV şirketi EcoDryft’in test sürüşleri için ülke çapındaki bayilerine bir test motosikleti göndermiş olup gelen geribildirimlerin olağanüstü olduğunu söylemektedir. Ülke çapında Yeni elektrikli motosiklet için rezervasyonlar başlarken, ilk teslimatlar mart ayında yapılacak.

PURE EV EcoDryft 3 1024x408 2
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Sosyal Medya Takipçiniz

Most Popular

Recent Comments

Araç çubuğuna atla