HTC Desire 20 Pro Akıllı Telefonunun Geekbench Skoru Ortaya Çıktı

28.04.2020
54
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
HTC Desire 20 Pro Akıllı Telefonunun Geekbench Skoru Ortaya Çıktı
REKLAM ALANI

Teknoloji devlerinden biri olan HTC markasının yeni telefonu Geekbench platformunda görüntülendi. HTC, Desire 20 Pro akıllı telefonu ile isminden bahsettirmeye devam edeceğe benziyor. Bu telefon ile piyasaya geri dönüş yapmayı planlayan HTC, yeni telefonunda 5G desteği ile karşımıza çıkıyor.

HTC Desire 20 Pro Geekbech Skoru Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Şubat ayından beri HTC’nin 5G akıllı telefonlar üzerinde çalışmalar yaptığı piyasada bilinmekteydi. Geekbench üzerinde yayınlanan bu sızıntı ile bu haberlerin doğruluğu bir nebzede olsun kanıtlandı. Ancak Geekbench skorunun doğruluğunu kanıtlayan henüz bir bilgi yayınlanmadı.

Sosyal ağlardan biri olan Twitter platformunda bir kullanıcı olan LlabTooFeR tarafından yapılan açıklamaya göre HTC markasının akıllı telefonlar piyasasına geri döndüğünü duyurdu. Yaptığı açıklama Desire 20 Pro akıllı telefonundan bahsederken bu paylaşımda telefonun Geekbench skorları gösterildi. Gösterilen bu skorlar, Desire 20 Pro akıllı telefonuna ait bazı özelliklerin görülmesine neden oldu.

YAZI ARASI REKLAM ALANI

HTC Desire 20 Pro Özellikleri

HTC Desire 20 Pro akıllı telefonunun da kullanılan işletim sisteminin Android 10 yüklü olduğu görülmektedir. Telefonun Geekbench skorunda yer alan bilgilere göre 5G bağlantı desteğiyle piyasaya sunulacağı görülüyor. 6 GB Ram ile karşımıza çıkacak olan bu telefonda Snapdragon 765 işlemcisinin kullanıldığı görülmektedir. Bu işlemcisi Desire 20 Pro akıllı telefonun piyasada orta üst segmentte yer alacağını gösteriyor.

HTC markasına ait olan akıllı telefonların popüler olduğu dönemlerde fiyat performans oranı yüksek olan telefonlar arasında yer almaktaydı. Bu telefonunda fiyat performans oranının oldukça yüksek olacağa benziyor. Tasarım konusunda rakiplerinden bir adım öne geçmek için çalışmalar yapan HTC’nin bu telefonda nasıl bir tasarımla karşımıza çıkacağı merak konusu olacağa benziyor.

Piyasada eksi günlerine geri dönmek için çalışmalar yapan HTC yeni telefonu ile bu başarıyı elde edip edemeyeceği hep birlikte göreceğiz. Geçtiğimiz yılda büyük bir değer kaybeden firma, yaptığı yatırımlarla piyasaya geri tutunacağa benziyor. Kısa bir zaman önce giriş seviye segmentte yer alan akıllı telefonu Wildfire R70 akıllı telefonunu duyurdu. Duyurduğu telefonu Hindistan’da satışa çıkarmayı planlayan firma piyasadaki en eski şaşalı günlerine dönmeyi planladığını artık herkese göstermeye başladı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.