Çarşamba, Şubat 21, 2024
No menu items!
Google search engine
Ana SayfaBilgisayarİnternetİnstagram ile Para Kazanmak

İnstagram ile Para Kazanmak

İnstagram ile para kazanmak gerçekten mümkün mü? Mümkünse nasıl para kazanabiliriz? Gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

Yıl 2020; başta gençler olmak üzere neredeyse internetti kullanmadığımız gün yok.

Daha güne başlarken hatta uyanır uyanmaz akıllı telefonumuzu elimize almak ve internette sörf yapmak günlük rutinimiz haline geldi.

Burada asıl sorulması gereken soru şu; internetten ben para kazanabilir miyim yani buradaki ben vurgusu çok önemli. Bu sorunun cevabında ancak sen bilebilirsin ben size nasıl yapılacağını değil. Zaten nasıl yapıldığını gösteriyoruz önemli olan senin yapıp yapamayacağın mümkün mü? diye soruyorsan kesinlikle mümkün.

İnstagram nasıl para kazanılır?

İnternet denince ilk akla gelen yerleri sosyal medya gelir. İnstagram ise sosyal medyaların başında geliyor. Sayı ile konuşmak gerekirse İnstagram kullanıcısı ise beş yüz milyonun üzerindedir. Bu beş yüz milyon kişiden bazıları bu yolları kullanarak para kazanıyorlar zaten.  Her gün bunları görüyor ve bunlara tanık oluyoruz.

 İnstagramdan para kazananlar gruplandıracak olursak; iki türlü iş metodu ortaya çıkar. Birinci metot reklam alarak İnstagram hesabınızdan para kazanmak. İnstagram hesabınızda reklam aldığınızı video veya fotoğraflar ile belirterek işe başlayabilir.  Daha sonra gelen müşterilerin reklamlarını yayınlayabilirsiniz.

İkinci metot ise; ürün satarak para kazanmaktır. İnstagram hesabınızda ürün veya hizmet satarak para kazanabilirsiniz. Çünkü insanlar küçük çaplı güven vermeyen yerlerden alışveriş yapmıyorlar.  Bunun için kesinlikle insanlara güven vermelisiniz.

Peki, güveni nasıl sağlarız? Kural bir her iki metot için de ya ürün satacaksınız daha az reklamla para kazanacaksınız ya da takipçiniz yüksek olmalı ki insanlar size reklam versin ya da sizden ürün satın alsınlar. Anlayacağınız göz boyamak şart. Kural iki eğer ürünlerinizi satarak para kazanacaksınız E-Ticaret siteniz olmalı ya da E- Ticaret olmasa bile ürünlerinin tanıtımının yer aldığı bir siteniz olmalı.

 İnsanlara güven vermek için bu şart. Kural üç; hangi yolu izleyecekseniz izleyin sistemli çalışın. Her gün içerik girin ve severek yapın kendinize ne kadar geliştirirseniz o kadar kazanç elde edebilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Sosyal Medya Takipçiniz

Most Popular

Recent Comments

Araç çubuğuna atla