Salı, Mayıs 21, 2024
No menu items!
Google search engine
Ana SayfaBilgisayarİnternetİnstagram’da markalarla işbirliği nasıl yapılır?

İnstagram’da markalarla işbirliği nasıl yapılır?

İnstagram’da markalarla nasıl çalışabileceğinizden ve nasıl iletişime geçebileceğimizden bahsedeceğiz. İnstagram’da markalarla çalışmak istiyorsanız en az on bin takipçi yapmamız gerekiyor. On binin altındaki takipçi sayısında markalar genellikle size hediyeler gönderiyorlar.  On binin üzerine çıktığınız zaman belirli ücret karşılığında bu markalı bir reklam iş birliği yapmaya başlıyorsunuz.

Markalarla pazarlama reklam ajansı üzerinden de iletişime geçmek.

Reklam ajanslarının yaratmış olduğu aplikasyonlar var.  Bu aplikasyonları telefonunuza indirip kendinize bir profil oluşturuyorsunuz ve bu profilden orada var olan kampanyaları görebiliyorsunuz.

Siz marka ile direk muhatap olmuyorsunuz aranızda bir aracı oluyor. Fiyat konusunda her şeyi sizin adınıza pazarlık yapabiliyor ama genelde belirli fiyatlar vardır takipçi sayınıza göre.

Bu kural verdiğim aplikasyonlarla ve reklam ajanslarıyla iletişime geçmek istemiyorsanız ya da diyelim telefonunuza indiremediniz bir şekilde halledemediniz markalara e mail atabilirsiniz.

 Ama bu şekilde size geri dönüşler çok düşük oluyor. Çünkü artık bence o kadar çok meyve alıyorlar gün içinde her hangi birine baksın hangi biriyle seçici olsun o yüzden ajanslarla çalışmak daha mantıklı. Öncelikle kendinizi tanıtım sayfanızın ne ile alakalı olduğunu, hangi alan üzerine yoğunlaştığınızı, ne kadar takipçiniz olduğunu açıklayan güzel bir giriş gelişme hazırlayın. Aynı zamanda bu marka ile neden çalışmak istediğinizi söyleyin.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Sosyal Medya Takipçiniz

Most Popular

Recent Comments

Araç çubuğuna atla