Salı, Nisan 23, 2024
No menu items!
Google search engine
Ana SayfaTeknolojiLogitech yüz yüze görüşmeleri simüle etmek için, Project Ghost görüntülü sohbet...

Logitech yüz yüze görüşmeleri simüle etmek için, Project Ghost görüntülü sohbet kabini tasarladı.

Logitech, uzaktaki biriyle yüz yüze konuşmanın nasıl bir şey olduğunu simüle etmek için tasarlanmış ayrıntılı bir video konferans projesi üzerinde çalışıyor. Teknoloji kulağa yeterince ilginç geliyor, ancak web kameraları ve akıllı telefonlar gibi benzer bir deneyimi çok daha az paraya sunabilen cihazlarımız olduğunda ilgi görecek mi?

Project Ghost  Starline Projesine  çok benziyor. Google’ın 2021’in ortalarında duyurduğu. Temelde kullanan bir görüntülü sohbet kabini var olan Logitech video konferans teknolojisi ve konuştuğunuz kişinin görüntüsünü yansıtmak için özel bir cam türü. Sınır İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenen Integrated Systems Europe (ISE) konferansında Logitech’in halka açık tanıtımından önce bir brifingde oturdu ve görsellerin daha çok bir teleprompter gibi çalıştığını söyledi. Pepper’ın hayaleti illüzyon tekniği. İlk elden deneme fırsatı bulamamış olsalar da Logitech, görsel illüzyonun makul bir hata payına sahip olduğunu, yani kameranın düzgün görünmesi için kamerayı mükemmel bir şekilde merkezlemeniz gerekmediğini garanti etti.
2023 01 31 Image 7 J 1100
2023 01 31 Image 7 J 1100
Gecikme başka bir potansiyel sorundur ancak yine Logitech bunun bir sorun olacağını düşünmüyor. Logitech’in video işbirliği grubu için ittifaklar ve pazara giriş direktörü Rishi Kumar, standart bir Google Meet, Microsoft Teams veya Zoom çağrısına kıyasla ek gecikme olmadığını söyledi. Bahsetmişken, Project Ghost’un bu popüler video konferans platformlarının üçüyle de kullanım için onaylandığı söyleniyor.

Logitech mobilya üreticisi ile ortaklık kuruyor Çelik kasa rahat bir deneyim geliştirmeye yardımcı olmak için projede. Hedef, görüntülü sohbet kabinini bir yıl içinde piyasaya sürmek olsa da Logitech, tüketici geri bildirimlerini ölçmek ve ürünü piyasaya sürmeden önce herhangi bir değişiklik yapmaları gerekip gerekmediğini görmek için ara sıra Barselona’daki gibi halka açık demolar yapmak istiyor.

Kumar, Project Ghost için belirli bir fiyat noktasından bahsetmedi, ancak bunun bir odadaki video konferans teknolojisi için ödemeyi beklediğiniz artı benzer mobilyalar için ödemeyi beklediğiniz tutara yakın olacağını söyledi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Sosyal Medya Takipçiniz

Most Popular

Recent Comments

Araç çubuğuna atla