PS4 ve PC İçin Geliştirilen Predator: Hunting Grounds’ın Fragmanı Yayınlandı

23.04.2020
55
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
PS4 ve PC İçin Geliştirilen Predator: Hunting Grounds’ın Fragmanı Yayınlandı
REKLAM ALANI

Sony ve reyin stüdyosu IIIFonic yeni bir çok oyunculu reyin geliştirdiler. Oyunculara coşku dolu anlar yaşatacak Predator: Hunting Grounds’ın yayınlanmasına kısa bir müddet kalırken, oyunun fotoğrafı fragmanı yayınlandı.

Predator: Hunting Grounds’ta oyuncular Predator veya askeri birlik azalarından birini seçerek oyuna katılabilecekler. Predator’ı seçen oyuncular, askeri beraberki askerleri avlarken misyonları yerine getirmeye çalışacaklar. Askeri birlik azaları Predator’ın avı olmamaya çalışırken Predator’ı avlamaya çalışacaklar. Askeri birlik seçen oyuncular, Predator’la çabalarının yanında kendi aralarında da gayret edecekler. 

Predator: Hunting Grounds

YAZI ARASI REKLAM ALANI

Oyunda seçilebilecek 4 askeri birlik sınıfı yer alıyor. Oyunun yapılan testlerinde bu askeri birlik sınıflarından Assault, Scout ve Support ortaya çıkmıştı. Dördüncü askeri birlik sınıfı da oyunun yayınlanması ile birlikte oyuncuların karşısında olacak. Oyunda aynı zamanda dişi Predator da bulunuyor. 

Predator: Hunting Grounds

Sony ve IIIFonic tarafından geliştirilen Predator: Hunting Grounds, yapılan testlerin ardından artık kullanıcılara sunulmak üzere hazır hale geldi. Geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlanan Predator: Hunting Grounds, PC ve PlayStation 4 için 24 Nisan’da piyasaya sürülecek. 

Predator: Hunting Grounds’ın fotoğrafı fragmanı:

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.