Salı, Mayıs 21, 2024
No menu items!
Google search engine
Ana SayfaBilgisayarUbisoft’un Deli Yarış Oyunu Trackmania’nın Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Ubisoft’un Deli Yarış Oyunu Trackmania’nın Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Ubisoft’un popüler PC oyunu Trackmania Nations’ın yeni bir versiyonu olarak karşımıza çıkan Trackmania için oynanış videosu yayınlandı. İlk olarak 5 Mayıs’ta piyasaya sürüleceği söylenen reyin, daha sonrasında bir erteleme almış ve yeni çıkış tarihi 1 Temmuz olarak söylenmişti. Epic Games Store ve UPlay üzerinden satışa sunulacak reyin için, temennileri tavan yaptıracak oynanış fragmanı yayınlandı.

Oyuncuların son derece karışık haritalar yapıp burada müsabakasına izin veren Trackmania oyununun geliştiricisi Ubisoft Nadeo, yaşanan gecikme için; “Bu ek müddet, geliştirme takımımızın yarış tecrübesini geliştirmesi ve ek özellikler ilave etmesinin yanında, rekabet sistemini daha da parlatmasına imkân tanıyacak” biçiminde söyleme yaptı. 

E-Sport sistemine sahip olacak

Geliştirici takımının paylaştığı bilgilere göre, Trackmania’da tüm seviyeler için ulaşılabilir e-sport faalliklerinin geleceği söylendi. Sezonlar halinde ilerleyecek Trackmania, serinin evvelki oyunlarında gördüğümüz kendine özel özelleştirme alternatiflerine sahip olacak. Bu özelleştirme alternatifleri arasında özellikle harita oluşturma alternatifi alkış topluyor.

İlk Trackmania oyunu, 21 Ekim 2003’te yayınlanmıştı. Sonrasında Ubisoft’a katılan geliştirici firma, pek çok zaferli reyin çıkardı. Fizik hudutlarını zorlayan haritalarda yarıştığınız oyunun geliştirici modunda kendi haritalarınıza ilave edebilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Sosyal Medya Takipçiniz

Most Popular

Recent Comments

Araç çubuğuna atla