Salı, Nisan 23, 2024
No menu items!
Google search engine
Ana SayfaBilgisayarVirüs Bulaşan Hard Diskteki Dosyalar Nasıl Kurtarılır?

Virüs Bulaşan Hard Diskteki Dosyalar Nasıl Kurtarılır?

EaseUS Data Recovery Wizard programı ile harici hard diskinizde silinen resim, video, şarkı, film, ödev gibi dosyalarınızı süratlice geri getirebiliyorsunuz.

Virüs Bulaşan Hard Diskteki Dosyalar Nasıl Kurtarılır?

Bilgisayarlarımızın ve günlük hayatımızın bilgi depolama taşıtlarından olan hard diskler yaşamımızda özellikle dijital mutasyondan sonra çok fazla yer kaplamaya başladı. Şahsi bilgisayar başka bir deyişle PC’ler ile yaşamımıza giren hard diskler mobil çağın başlangıcından evvel maliyetlerinin düşmesi ve internetin bu kadar süratli olmaması nedeniyle geniş bir kitle tarafından satın alındı. Bir yarıyıl kullanıcılarda arşivleme hastalığı vardı. 1 TB’a kadar hard diskler alıp müzik, film, video, resim, büro dökümanları gibi çok fazla bilgi depolanıyordu.

Yeniden internetin yaygınlaşması ve harici aygıtların çeşitlenmesinden sonra USB eşi bilgisayara takılan dosyalar virüs bulaştırmaya ve hem bilgisayarın açılmamasına hem de hard disklerdeki uzun zamanlar gözümüz gibi gizlediğimiz dosyalarımızın silinmesine kaybolmasına ve bozulmasına yol açtı. Virüs ve hacker saldırılarından korunmak olası olmadığında ve dosyalarımız silindiğinde ise hemen moralimizi bozmuyoruz zira imdada EaseUS firmasının muazzam teknoloji şahanesi programı koşuyor.

EaseUS Data Recovery Wizard programı ile harici hard diskinizde silinen resim, video, şarkı, film, ödev gibi dosyalarınızı süratlice geri getirebiliyorsunuz. Hem de virüs bulaşsa bile tarama sayesinde geriye döndürebileceğiniz klasörleri seçip bilgisayarınıza aktarabiliyorsunuz. Program Windows XP’den Windows 10’a kadar destekliyor aynı zamanda hard diskiniz alttaki dosya cinslerinde bilgi gizlese de hiç mesele olmuyor;

FATFAT12,FAT16,FAT32 exFAT NTFS NTFS5 ext2/ext3 HFS+ ReFS

Virüsten dolayı bilgisayarınıza format atsanız bile önerdiğimiz program sayesinde 2 GB’ta kadar fiyatsız biçimde dosya kurtarma ve geriye döndürme operasyonlarını yapabiliyorsunuz.

Siz de alttaki linkten programı fiyatsız olarak bilgisayarınıza yükleyin, montajı yapıp hard diskinizi taramaya başlayın. Virüslü dosyalarınızı ya da bulaşan ve silinen her formattaki klasörlerinizi yazılım sayesinde geriye döndürün. Dosyalarınız ve harici diskleriniz EaseUS sayesinde güven altında, telaş yapmadan yalnızca bu muhteşem yazılımla dosyaları kurtarmanın sevincini çıkarın.

EaseUS Data Recovery Wizard İndir

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Sosyal Medya Takipçiniz

Most Popular

Recent Comments

Araç çubuğuna atla