WhatsApp bu özelliği kapattı mı?

20.06.2020
44
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-

Çevrimiçi mesajlaşma ağı WhatsApp flaş bir karar aldı. Sohbet ekranında üst kısımda yer alan çevrim içi, yazıyor veya son görülme gibi ibareler artık olmayacak.

WhatsApp bu özelliği kapattı mı?
REKLAM ALANI

Dünyanın en çok kullanılan iletişim uygulaması WhatsApp son bir saattir problem yaşıyor. Pek çok ülkeden kullanıcılar WhatsApp son görülme veya çevrim içi özelliğinin kaybolduğunu ve gizlilik ayarlarına da erişilemediğini belirtiyor.

Twitter üzerinde de gündem olan problem nedeniyle kullanıcıların son görülme, yazıyor veya çevrim içi şeklinde üst kısımda yer alan bildirimleri kaybolmuş durumda. Bunu düzeltmek için gizlilik ayarlarına girmeye çalışanların ise erişim problemi ile karşı karşıya kalıyor. Normalde bu ayarlar kullanıcı tarafından yapılabiliyordu ancak şu anda açık tutanların da bildirimleri görünmüyor.

WHATSAPP’TA BÜYÜK SORUN

YAZI ARASI REKLAM ALANI

Bazı kaynaklar WhatsApp’ın bu özellikleri bilerek kapattığını belirtiyor ancak henüz firmadan resmi bir açıklama gelmediği için gerçekliği konusunda şüpheler var. Akla en yakın gelen sorun WhatsApp sunucularında bir problem olduğu yönünde. Gelişmeler oldukça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

“SORUN WHATSAPP KAYNAKLI”

Whatsapp hakkında son durum bilgileri paylaşan WABetaInfo, sorunun Whatsapp kaynaklı olduğunu belirtti.

WABetaInfo: “Whatsapp’ı silmeyin, tekrar giriş yapmanız mümkün olmuyor.” diye de uyardı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.