Xbox Live Gold Mayıs 2020 Oyunları Duyuruldu

01.05.2020
65
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Xbox Live Gold Mayıs 2020 Oyunları Duyuruldu
REKLAM ALANI

Microsoft firması, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla birlikte Mayıs ayı içerisinde Xbox Live Gold abonelerine verilecek ücretsiz yapımları duyurdu. Her zaman olduğu gibi dört farklı oyunu abonelerine ücretsiz olarak veren firma, bu ay da geleneği bozmayarak birbirinden kaliteli yapımları kullanıcılarına sundu.

Yapılan resmî açıklamayla birlikte Xbox One kullanıcıları bu ay V-Rally 4 ve Warhammer 40,000 Inquisitor Martyr oyunlarını ücretsiz bir şekilde oynayabilecek. Xbox 360 konsolunu kullanan aboneler ise Sensible Word of Soccer ve Overlord 2 isimli oyunları abonelikleri boyunca ücretsiz olarak deneyimleyebilecek.

V-Rally 4 İncelemesi

2018 Yılı içerisinde piyasaya sürülen yarış oyunu V-Rally 4, kısa süre içerisinde binlerce oyuncaya ulaştı. Simülasyon tadında bir sürüş deneyimi sunan oyunda birbirinden zorlu parkurlarda yarışarak oldukça heyecanlı dakikalar yaşayabilirsiniz. Kariyer modunun yanı sıra Multiplayer desteğinin de yer aldığı V-Rally 4 fiyatı ile dikkat çekiyor. Xbox konsolu üzerinden oyunu satın almak isteyen kullanıcılar standart versiyon için 322 TL ödeme yapması gerekecek. Xbox Live Gold aboneliği bulunan oyun severler söz konusu oyunu 1 Mayıs ile 31 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz olarak indirebilecek.

YAZI ARASI REKLAM ALANI

Warhammer 40,000 Inquisitor Martyr İncelemesi

2018 Yılı içerisinde piyasaya çıkan oyun kullanıcılara oldukça heyecanlı dakikalar yaşatıyor. Aksiyon ve RPG karışımı olan oyundaki temel amacımız ise bölgeyi kaostan temizlemek. Son dönemin en dikkat çeken yapımlarından biri olan Warhammer 40,000 Inquisitor Martyr fiyatı ile dikkat çekiyor. 113 TL fiyat etiketine sahip oyun, Mayıs içerisinde ücretsiz olarak Xbox Live Gold abonelerine verilecek. Söz konusu oyun 16 Mayıs ile 15 Haziran arasında indirilebilir olacak.

Sensible Word Of Soccer İncelemesi

Sensible Word of Soccer, oyuncuları 90’lı yıllara götürüyor. Fantastik bir oyun deneyimi yaşatmak için piyasaya sürülen yapımda aynı zamanda Multiplayer desteği bulunuyor. Xbox 360 platformu üzerinde nostaljik futbol oyununa sahip olmak isteyen kullanıcılar 29 TL ödeme yapması gerekecek. Ayrıca Sensible Word of Soccer isimli yapım Mayıs içerisinde Xbox Live Gold abonelerine ücretsiz olarak sunulacak.

Overlord 2 İncelemesi

2009 Yılı içerisinde oyun severlere sunulan Overlord 2 isimli oyun, kısa süre içerisinde binlerce kullanıcıya ulaştı. Fantastik türde olan bu oyundaki amacımız ise Roma ordusuna karşı başarı elde etmek. Sıra dışı bir deneyim yaşamak ve Xbox 360 konsolu üzerinden bu oyunu satın almak isteyen kullanıcılar ise 29 TL ödeme yapması gerekecek.

Xbox Live Gold Fiyatı

Microsoft firması tarafından oyun severlere sunulan Xbox Live Gold fiyatı ile dikkat çekiyor. Abonelik hizmetini 1 ay boyunca kullanmak isteyen oyun severler 29 TL, 3 ay boyunca abonelik hizmetinden yararlanmak isteyen oyun severler 75 TL, 1 yıl boyunca abonelik sisteminden yararlanmak isteyen kullanıcılar ise 180 TL ödeme yapması gerekecek.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.