Perşembe, Haziran 13, 2024
No menu items!
Google search engine
Ana SayfaBilgisayarYeni HP Spectre Folio

Yeni HP Spectre Folio

Yeni HP Spectre Folio eşsiz bir PC tecrübeyi için tarz, çok istikametlilik ve mobiliteyi buluşturuyor

HP bilgisayarı yine buluş ediyor
 
Yeni HP Spectre Folio eşsiz bir PC tecrübeyi için tarz, çok istikametlilik ve mobiliteyi buluşturuyor 
 
HP Inc. premium PC inovasyonuna yeni  bir standart getiren yeni aygıtı HP Spectre Folio’yu duyurdu. HP, kullanılan malzemelerden kullanıcılara sunulan tecrübeye kadar PC’yi her açıdan yine buluş etmeye müteveccih yeni bir adım atıyor. Bu adımın neticesinde ise asıl mobilite ve her türlü günlük kullanım senaryosuna basitlikle adapte olabilen dönüştürücü bir form etken PC ortaya koyuyor. Dünyanın ilk ten yüzeyli dönüştürülebilir bilgisayarı olan Spectre Folio, eşsiz bir mahsul yaratmak için ustalık ve son teknolojiyi buluşturuyor.
 
HP, ananesel dizüstü bilgisayarlar, üretkenlik gerektiren vazifeler ve kullanım senaryoları için planlanan ikisi bir arada makineler ve dönüştürülebilir makinelerde ortaya koyduğu galibiyetlerini Spectre Folio’da birleştirdi. Böylece, kullanıcılar, üç değişik pozisyon arasında meselesizce dönüştürülebilen ve değişik lüzumlara müteveccih çok güzergahlı kullanım sunan bir PC ile buluşuyor. 
 
Yeni HP Spectre Folio’yu değerlendiren HP EMEA Şahsi Sistemler Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Sophie Hadberg şunları söyledi: “HP Spectre Folio, lüks tasarım ve son teknoloji mühendisliği arasındaki müthiş balansı kurarak PC’yi yine buluş ediyor. Spectre Folio, Alıcılarımızın istediği ‘her zaman bağlı PC’ tecrübesini onlara sunmak için üst seviye çok güzergahlı kullanımı sofistike tasarımla buluşturuyor. Alıcılarımızın gereksinimlerini dinleyerek, tasarım ve mühendislik yeteneklerimizden faydalanarak, sektörde çıtayı yükseltmeye ve dünyanın en coşku verici makinelerini üretmeye devam ediyoruz.” 
 
​Zarif bir ustalığın mahsulü 
HP, Spectre Folio’da, titizlikle planlanan ekipmanı, el imali malzemelerle buluşturarak “zanaat” ananesinden esin aldı. Makinenin ana malzemesi olan yüzde surat krom sepilenmiş, camlı ten ehemmiyetli ve işlevsel bir role sahip. 
 
Dayanıklı bir materyal olan ten, eşsiz bir form etken sunmak için natürel doku ve elastik bir gövde sağlıyor. Aynı zamanda, tenin zamansız estetik şıklığı, belirgin dikişler ve bariz kenar şeritleriyle beraber genellikle moda ile ilişkilendirilen, daha evvel hiçbir bilgisayarın tasarımında görülmemiş, sofistike ve lüks bir kalite yaratıyor. Spectre Folio konyak kahvesi ve şarap rengi olmak üzere iki değişik renkte kullanıcılara sunuluyor. 
 
Ustalıklı mühendislik ile ikonik PC tasarımı yine yaratılıyor 
Spectre Folio’nun dönüştürülebilir bilgisayar özelliği değişik konumlara daha kolay ve meselesiz geçiş sağlayabiliyor. İnce ve hafif makine, tek elle, değişik pozisyonlara basitçe dönüştürülebiliyor. Makine genellikle üretkenlik için dizüstü bilgisayar, daha sağlam bir dizüstü kullanım için klavyeyi saklayan çadır pozisyonu veya sezgisel kullanım için dahili meyil özelliğiyle tablet pozisyonu olmak üzere üç değişik pozisyonda kullanılabiliyor. Pozisyonlar arası bu geçişler stratejik olarak yerleştirilmiş magnetler ve natürel doku sağlayan tenin elastikliği sayesinde muhtemel oluyor. 
 
Her açıdan yeni bu form etken PC’de ince ve hafif tasarım elde etmek için Spectre Folio, 8. Nesil Intel® Core™ i5 ve i7 Y-çabuksu harekâtçıları kullanan, sektörün en minik ana kartına sahip. Ek olarak, inovatif fansız termal tasarım, dizüstünde hem serin hem de konforlu kullanım tecrübe için tenin eşsiz kalitesinden faydalanıyor. HP aynı zamanda, makinenin tüm pozisyonlarında eforlu bir ses tecrübeyi için ön taraftaki dört hoparlörün tasarımında dünyaca namlı ses ve hayat stili markası Bang & Olufsen ile beraber çalıştı. Spectre Folio’nun öbür özellikleri ise şöyle: 16 GB hafıza, 2 TB SSD depolama, 300-nits FHD ekran veya düşük efor alternatifi, her türlü ışıkta ideal görüntü için 1W 400-nits FHD opsiyonu. 4K UHD alternatifi de bu sene içerisinde daha sonra mevcut olacak. 
 
Her zaman çevrimiçi, her zaman bağlı PC tecrübeyi 
Spectre Folio’nun iddialı tasarımına, PC’de tarz ve eforu aynı anda isteyen harcayıcılar için en son premium teknoloji özellikler eşlik ediyor. HP’nin ultra-mobilite sağlayan ve 18 saate kadar katlanan batarya ömrü ile her zaman bağlı çağdaş PC çözümü stil sahibi ve mobil profesyonellerin alkışına hitap ediyor. 
 
Ananesel Wi-Fi® iletişimlerinden daha tehlikesiz bir her zaman bağlı PC tecrübeyi sunan Spectre Folio dünyanın ilk gigabit sınıfı LTE Intel® tabanlı dizüstü bilgisayarı. Makine aynı zamanda, ekranın altında yer alan opsiyonel nano-SIM yuvası ve kullanıcıların son derece süratli internet ve bilgi için hücresel irtibatlarını basitçe bağlamalarını sağlayan opsiyonel defineli dijital eSIM ile çift eSIM özelliğini de destekliyor. 
 
Maliyetlendirme ve mahsullerin satışa sunulması
• HP Spectre Folio için ön siparişler, Best Buy.com ve HP.com üzerinden 1 Ekim 2018 itibari ile başlayacak. 
• Intel® Core™ i7 operasyonculu HP Spectre Folio Konyak Kahvesi modelinin 29 Ekim itibari ile Best Buy perakende mağazaları ve BestBuy.com üzerinden satışa sunulması bekleniyor. 
• Intel® Core™ i5 operasyonculu HP Spectre Folio Konyak Kahvesi modelinin 1,299,99 dolar başlangıç maliyetiyle HP.com’da satışa sunulması bekleniyor. 
• Intel® Core™ i7 operasyonculu ve LTE özellikli HP Spectre Folio Konyak Kahvesi modelinin 1,499,99 dolar başlangıç maliyetiyle HP.com’da satışa sunulması bekleniyor. 
• HP Spectre Folio kese çantanın ve HP Spectre Folio kılıfın, sırasıyla 49,99 ve 69,99 dolar satış maliyetiyle Kasım ayında HP.com’da satışa sunulması bekleniyor. 
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Sosyal Medya Takipçiniz

Most Popular

Recent Comments

Araç çubuğuna atla